Klub Gier Bitewnych „Dębowa Tarcza”

logon

 

osoba prowadząca : Marcin Bełza
telefon: 22 831 23 75

Strony: 
http://debowatarcza.blogspot.com/
https://pl-pl.facebook.com/DebowaTarcza/

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

kldebtar"Klub Gier Bitewnych „Dębowa Tarcza” zrzesza miłośników gier bitewnych, strategicznych i logicznych. Za cel postawiliśmy sobie stworzenie przestrzeni dla osób szukających oderwania od codzienności i relaksu w grach towarzyskich.

Specjalizujemy się w grach bitewnych małego formatu (z ang. Skirmish Games), w których każdy z graczy prowadzi niewielką drużynę lub oddział ku zwycięstwu. W trakcie cyklicznych, cotygodniowych spotkań gramy w systemy fantasy, jak i science fiction. Obecnie skupiliśmy się głównie na tytułach takich jak: "Mordheim", "Kill Team", "Frostgrave", "Blood Bowl" i "LOTR". Nieustannie testujemy i wprowadzamy nowe gry.

kldebtar2

W każdy wtorkowy wieczór, oraz weekendowe popołudnia odbywają się spotkania, w których uczestniczą zarówno nowi, dopiero uczący się gracze, jak i zwycięzcy wielu turniejów. Preferujemy tryb kampanii, która oferuje więcej radości z gry niż pojedyncze bitwy. Rozgrywaliśmy zarówno kampanie krótkie, jak i dłuższe, trwające nawet po kilka miesięcy. Do gry można jednak dołączyć w każdym momencie, niezależnie od stopnia zaawansowania kampanii i umiejętności gracza. Osoby, które nie posiadają swoich figurek i podręczników z zasadami, mogą liczyć zawsze na pomoc innych graczy.

kldebtar1Jesteśmy także zapalonymi hobbystami – naszą pasją jest malowanie figurek, tworzenie nowych makiet i renowacja starych. Nasze zasoby makietowe wciąż rosną i sprawiają, że zarówno zwykła gra, jak i turniejowa potyczka nabierają wyjątkowego klimatu.

 

 Fot. W. Ostrowski; z arch. Klubu


Obejrzyj filmy z WARSZTATÓW MALARSKICH - malowanie figurek:

Warsztaty #3 - https://www.youtube.com/watch?v=m6cYHNMupp4
Warsztaty #5 - https://drive.google.com/file/d/1l0rMaa7yipBxUOL-OmSzxx5YSEvjd-Sd/view

 

Zajęcia :
- wtorek w godz. 19.00 - 22.00
- sobota w godz. 9.00 - 16.00
- niedziela w godz. 11.00 - 17.00

Zajęcia odbywają się w Staromiejskim Domu Kultury, Rynek Starego Miasta 2