MIEJSCE BEZ SCHEMATÓW - OUT OF THE BOX

MIEJSCE BEZ SCHEMATÓW - OUT OF THE BOX - powstało w ramach działalności Klubu Wolontariuszy i znajduje się na parterze Staromiejskiego Domu Kultury w Warszawie (Rynek Starego Miasta 2). Jest przyjazną przestrzenią, otwartą na ciekawe projekty, a zwłaszcza na działania wolontariackie i międzykulturowe. Goszczą w nim m.in.:

BEZPŁATNE ZAJĘCIA JĘZYKA POLSKIEGO - POLISH LANGUAGE COURSE FREE OF CHARGE

We are conducting regular Polish language courses for migrants. 

Due to the COVID pandemic, the courses are taking place online.

BEZPŁATNE KONSULTACJE DLA MIGRANTÓW ** ONLINE ** LEGAL ADVICE FOR MIGRANTS FREE OF CHARGE

Serdecznie zapraszamy migrantów szukających konsultacji w zakresie legalizacji pobytu, pozwolenia na pracę, działalności gospodarczej, nostryfikacji dyplomu itp.

Konsultacje prowadzidoświadczona  Radczyni Prawna Agata Glinka-Szczepańska. Zapewniamy  ochronę prywatności.

Adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

**ENG

We would like to invite migrants seeking for consultations in the field of legalization of stay, job permit, diploma recognition, etc.

Consultations are being held by the experienced solicitor Agata Glinka-Szczepańska. Confidentiality granted.

Please write @ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Koordynatorka miejsca: Paulina Zając, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 22 831 2375 w. 141 lub 721981113