Warsztaty z fotografoterapii - cz.2

WARSZTATY Z FOTOGRAFIOTERAPII Część 2.

Miejsce: Staromiejski Dom Kultury. Warszawa. Rynek Starego Miasta 2
Terminy warsztatu: 14 marca 2020 - warsztat 1-dniowy (5 h) w godzinach: 10.00 – 15.00
Prowadząca warsztat: Aleksandra Wrońska.
Koordynator: Małgorzata Graczyk (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. / 501 754 916)
Zapisy u koordynatora do dnia 10.03.2020.

Koszt za 1 osobę 50 zł.
Wpłaty w dniach 10-13 03.2020 na konto SDK : 41 1140 1010 0000 2917 3400 1001 - tytuł wpłaty: Nazwisko + Fotografoterapia

Warunkiem realizacji warsztatu jest udział min. 15 osób.

fotogra2

Ciężar warsztatów fotografioterapii położony jest na praktykę,jednak nie obędzie się bez teoretycznych podstaw, dziękiktórym uczestnicy będą wiedzieli jak poprowadzić proces klienta, tak aby mu pomóc a nie zaszkodzić.

 


Czego dowiesz się z warsztatów:
- Jak pracować z fotografią w grupie.
- Jak pracować z fotografią indywidualnie.
- Jak analizować fotografie własne oraz klientów.
- Jak pracować zpunctumw fotografii.
- Gdzie i z kim można zastosować fotografięw pracy.
- Jak wykorzystywać fotografię w rozwoju.
- Jakim językiem mówić do klienta.
- Doświadczysz uzdrawiającego procesu terapeutycznego.
- Pogłębienie kontaktu z samym sobą.

Podczas warsztatów przejdziemy przez szereg ćwiczeń ważne jest aby każdy uczestnik przyniósł ze sobą:
- Twoje najważniejsze zdjęcie.
- Aktualne zdjęcie profilowe z fb
- 20-30 zdjęć, które ilustrują Twoje życie. To co w nim dzieje się teraz, co się działo, co jest ważne. Trochę zdjęć z przeszłości, część zdecydowanie z teraźniejszości. Wydrukuj/wywołaj zdjęcia w małych formatach. Jeśli drukowane to 4-6 sztuk na kartce A4. Wywołane wystarczą 7x10 max.
- Ważne, aby na zajęciach mieć ze sobą telefony komórkowe.

====

Dr Aleksandra Wrońska, arteterapeutka, artystka, wykładowczyni. Ukończyła ASP w Warszawie z wyróżnieniem dziekańskim a następnie zrobiła tam doktorat, który był wynikiem jej sześcioletnich badań dotyczących kondycji polskich rodzin. Temat relacji rodzinnych stał się jej bardzo bliski a jej sztuka od zawsze krążyła wokół człowieka. Swoje prace pokazywała na wielu wystawach w Polsce i na świecie.
Połączyła swoje trzy wielkie pasje tj. sztukę, naukę i psychologię dlatego zajęła się miedzy innymi arteterapią, pogłębiając swoją wiedzę na studiach podyplomowych Uniwersytetu Medycznego
w Poznaniu. Obecnie jest w trakcie kursu Psychologii Procesu.Jest autorką programówarteterapeutycznych, studiów podyplomowych (UNS), wykłada od 10 lat (ASP, UNS, WSR), pracuje również z dziećmi i młodzieżą zarażając je pasją do sztuki. Prowadzi konsultacje indywidualne oraz autorskie warsztaty arteterapeutyczne takie jak: „Pokochaj Siebie”, „Komunikacja Miłości”, „Kronika Życia” w Fundacji Mistrzowskie Pary, której jest prezesem. Jest też wolontariuszką CAM Nowolipie, gdzie prowadzi warsztaty arteterapeutyczne dla seniorów.

Informacje o zajęciach z fotografoterapii w 2019 r. - cz.I

 

Pliki do pobrania:
Download this file (fotografoterapia_warsztaty_cz2_SDK.pdf)fotografoterapia_warsztaty_cz2_SDK.pdf415 kB