Zamów pocztówki / 2020. Rok na protestach + Pozdrowienia z protestu

Galeria promocyjna
Termin: 2021-01-26 00:00 - 2021-02-10 00:00

ZAMÓW ZESTAW POCZTÓWEK

DSCF3891Galeria Promocyjna w Warszawie wspólnie z inicjatorami “Pozdrowień z protestu” prezentują serię 11 pocztówek z fotografami z najważniejszych protestów 2020 roku.

Reportażowe zdjęcia z protestów są publikowane w prasie i mediach społecznościowych, szybko stają się viralami. Umieszczając je na pocztówkach wracamy do tradycyjnej formy komunikacji. W czasie kiedy muzea i galerie sztuki są zamknięte, wysyłamy wystawę fotograficzną do waszych domów. Chcemy, by pocztówki docierały z przekazem jak najszerzej i aktywizowały do dalszych działań. Zamów bezpłatnie pakiet pocztówek i rozsyłaj je dalej w świat!

Fotografki i fotografowie, których zdjęcia znajdziecie na pocztówkach: Agata Grzybowska / Karol Grygoruk / Agata Kubis / Filip Kucharczyk / Michalina Kuczyńska / Monika Kwiecień / Rafał Milach / Maciek Przemyk / Bartek Sadowski / Agnieszka Sejud / Grzegorz Wełnicki.


POCZTÓWKA DŹWIĘKOWA
Razem z obrazami z protestów, rozsyłamy także ich dźwięk przypominający atmosferę tamtych wydarzeń. Na każdej pocztówce znajduje się QR kod z linkiem do pocztówki dźwiękowej skomponowanej przez Edkę Jarząb, DJ-kę, performerkę i aktywistkę, którą fasynuje audiosfera miasta i od 2016 roku nagrywa dźwięki demonstracji w Polsce, tworząc archiwum życia publicznego.

Na rewersie pocztówek zajdziecie także zaprojektowany przez Olka Modzelewskiego Piorun, który jest częścią przedsięwzięcia Piorunyfont kolektywnie sporządzonego fontu bazującego na symbolu Strajku Kobiet.

Druga seria pocztówek powstała dzięki wsparciu Galerii Promocyjnej oraz Staromiejskiego Domu Kultury w Warszawie. Jest dystrybuowana bezpłatnie – pakiety pocztówek można odebać w Galerii Promocyjnej w Warszawie lub zamówić przez stronę internetową opłacając jedynie koszt przesyłki (7 zł).

Szczegóły na stronie projektu: http://pozdrowieniazprotestu.pl/

Wydarzenie towarzyszy wystawie “2020. Rok na protestach”

Spójrz na fb: https://www.facebook.com/events/1977433982397415

 

 

Terminy


Okres: Od 2021-01-26 00:00 do 2021-02-10 00:00

Wspierane przez iCagenda