ZAPROSZENIE

Korowód XIII Spotkania z Tańcem Dawnym
8 - 10 września 2017


Zapraszamy na „Korowód XIII Spotkania z Tańcem Dawnym”– cykliczną imprezę poświęconą tematyce tańca dawnego, organizowaną przez Staromiejski Dom Kultury w Warszawie i Zespół Tańca Dawnego Pawanilia. W tym roku Korowód odbywa się już po raz XIII.

„Korowód XIII Spotkania z Tańcem Dawnym”, to niezmiennie przestrzeń i czas dla osób zajmujących się tańcem dawnym. Myślą przewodnią festiwalu jest popularyzacja tańca dawnego jak również idei odtwarzania dawnej kultury – z tego względu kluczowym elementem programu są dwa dni, podczas których szerokie grono publiczności może zapoznać się ze spektaklami opartymi na dawnych choreografiach. Naszym celem jest też integracja środowiska związanego z odtwarzaniem dawnej kultury tanecznej i stworzenie forum do wymiany doświadczeń.
Połączenie tańca, barwnych strojów, obyczajów w ciekawy spektakl jest niezapomnianym przeżyciem zarówno dla uczestników, jak i zgromadzonej widowni. Festiwal jest swoistą i zachwycającą podróżą w świat kultury minionych wieków.

Zachęcamy zespoły do przygotowania dwóch różnych spektakli, z uwzględnieniem warunków plenerowych (oczywiście pokazanie jednego spektaklu też jest możliwe).
Prosimy o zgłoszenie planowanych spektakli dedykowanych dla dzieci.
Zapraszamy dobrze znane nam zespoły do prezentacji nowych spektakli, mile widziane też będą zespoły, które w Korowodzie do tej pory nie brały udziału.
Pokrywamy koszty noclegu do 8 osób na zespół.Jeśli przyjeżdża większa liczba uczestników – koszty pokrywa zespół. Wyżywienie we własnym zakresie.
Zapewniamy rezerwację miejsc noclegowych pod adresem:
Metalowcy ul. Długa 29, 00-238 Warszawa

Wszelkie pytania prosimy kierować drogą mailową na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub telefonicznie pod numer :
668 302 589 Anna Wojciechowska
720 888 992 Sylwia Majewska

W imieniu Staromiejskiego Domu Kultury oraz Zespołu Tańca Dawnego Pawanilia zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w tegorocznej edycji
„Korowodu XIII Spotkań z Tańcem Dawnym”.