Wieczór Tunezyjski - TEG 2017

Edukacja międzykulturowa
Termin: 2017-11-22 18:00

W ramach obchodów Tygodnia Edukacji Globalnej TEG przebiegających w tym roku pod hasłem „Cele Zrównoważonego Rozwoju. Przyszłość świata zależy od nas!” zapraszamy na serię wydarzeń łączących tematykę globalnych współzależności i wyzwań oraz międzykulturowości.

W środę 22 listopada o godz. 18.00 zapraszamy na WIECZÓR TUNEZYJSKI organizowany z Jsmin - Stowarzyszeniem Przyjaciół na Rzecz Współpracy Międzykulturowej.

Tunezja to kraj często wybierany jako destynacja wakacyjnych podróży. Ale Tunezja to nie tylko turystyczne kurorty, słońce i plaże. Kraj ten zachwyca wyjątkową atmosferą, pięknymi krajobrazami, oryginalną kuchnią i tak różnymi od europejskich tradycjami.

Jeśli chcecie się wybrać w niecodzienną podróż do Tunezji, nie ruszając się nawet z Warszawy, zapraszamy na Wieczór Tunezyjski!
W podróż zabierze nas polsko-tunezyjska para, Adriana Palińska-Saadi i Samir Saadi z Jasmin – Stowarzyszenia Przyjaciół na rzecz Współpracy Międzykulturowej, a na uczestników będą czekały wyjątkowe atrakcje. Uczestnicy wspólnej tunezyjskiej wyprawy będą mieli niebywałą okazję, by poznać Tunezję inną niż w turystycznych folderach, dowiedzieć się więcej o jej kulturze, poznać jej kuchnię, a nawet posmakować tunezyjskich smakołyków.

W programie:
- „Tunezja znana czy nieznana?” – prezentacja o Tunezji
- „Słodka Tunezja” – degustacja tunezyjskich słodyczy i herbaty
- „Jak smakuje Tunezja?” – prezentacja o kuchni tunezyjskiej

Wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona.  

 

 

Terminy


Termin: 2017-11-22 18:00

Wspierane przez iCagenda