WARSZTATY MALARSKIE - MALOWANIE FIGUREK

Klub Gier Przygodowych "Twierdza"
Termin: 2017-10-07 10:00

Miejsce: Staromiejski Dom Kultury  |  Miejscowość: Warszawa

WARSZTATY MALARSKIE - MALOWANIE FIGUREK

Po pozytywnym odbiorze warsztatów makietowych realizowanych od października 2015 do czerwca 2016 r zapraszamy na dalszą hobbystyczną przygodę. Warsztaty z malowania figurek to nowy cykl comiesięcznych spotkań realizowanych przez klub gier bitewnych "Dębowa Tarcza", działający przy klubie gier przygodowych "Twierdza" w Staromiejskim Domu Kultury w Warszawie.

Warsztaty przeznaczone są dla doświadczonych hobbystów chcących doskonalić umiejętności malarskie pod okiem cenionych i wybitnych malarzy. Dodatkowo wspólna praca stwarza okazję do spotkania i wymiany doświadczeń. Każde spotkanie prowadzone będzie przez innego malarza. W trakcie sześciogodzinnego spotkania uczestnikom warsztatów zostaną przybliżone stosowane techniki malarskie na bazie malowanego pieszego modelu. Dzięki uprzejmości wiodących polskich producentów oraz sprzedawców figurek, na każde spotkanie, zapewnimy modele do pracy. Nasz cykl warsztatów jest wspierany przez: Battle Models, Micro Art Studio oraz Puppets War.

Inauguracyjne spotkanie w sobotę 7 października 2017 r. w godz. 10.00 - 16.00 poprowadzi Natalia "Skavenblight" Wiśniewska znana ze swych licznych realizacji dla Mordheim, choć nie tylko. Jej dorobek malarski można podziwiać na: http://hakostwo.blogspot.com/

UWAGA! Zgłoszenia na warsztaty należy nadsyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska uczestnika. Nadesłane zgłoszenie będzie dotyczyć najbliższych warsztatów w miesiącu. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Organizator nie zapewnia materiałów malarskich.
Uczestnik przynosi własne pędzelki, farby, itp asortyment.

Więcej informacji na: debowatarcza.blogspot.com | https://www.facebook.com/DebowaTarcza/

 

Adres:
Rynek Starego Miasta 2, Warszawa

 

Mapa


 

Terminy


Termin: 2017-10-07 10:00

Wspierane przez iCagenda