FUZJA MUZYCZNA - Teatr Polonistyki UW

Piwnica na Wójtowskiej
Termin: 2017-06-23 19:30

Miejsce: Piwnica na Wójtowskiej, filia SDK  |  Miejscowość: Warszawa

TEATR POLONISTYKI UW

Teatr Polonistyki UW im. Eligiusza Szymanisa zaprasza do Piwnicy na Wójtowskiej:

- 23 czerwca 2017 r. o godz. 19.30
FUZJA MUZYCZNA

Fuzja to spotkanie na jednej scenie słowa, dźwięku, obrazu i ruchu, wiersza i muzyki, piosenki i prozy - tym razem z przewagą MUZYKI. W luźnej atmosferze uczestnicy nie tyle popisują się swoim warsztatem, ile dzielą się tym, co ich porusza, co do nich przemawia, co ich oburza. Przedstawiają nie tylko utwory mało lub powszechnie znanych autorów, lecz także twórczość własną. Często umyślnie zapominają o „czwartej ścianie”, załamują konwencje, by pokazać, że to nie scena tworzy życie, ale życie tworzy scenę. Fuzja artystyczna ma na celu umożliwić artystom przedstawienie utworów, które są dla nich ważne, a które nie są między sobą dobierane pod względem tematycznym. Fuzja to spotkanie różnych rodzajów sztuk, przez co często staje się miejscem konfrontacji różnych osobowości i światopoglądów.

Wstęp wolny. Rezerwacja miejsc: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Teatr Polonistyki UW im. Eligiusza Szymanisa powstał w 2010 roku jako inicjatywa studencka. W swoich kręgach zrzesza ludzi wrażliwych na słowo i jego prezentację na scenie. Dlatego głównym kryterium wyboru sztuk do realizacji jest poruszenie, jakie wywołują w zespole Teatru. Należą do nich zarówno wybitne dzieła dramatu polskiego i światowego, jak i teksty utalentowanych filologów z Wydziału Polonistyki UW.

 

Adres:
Zakroczymska 11, Warszawa

 

Mapa


 

Terminy


Termin: 2017-06-23 19:30

Wspierane przez iCagenda