Maluchem przez Afrykę - Arkady Paweł Fiedler - Afrykański Weekend Kulturalny w ramach Festiwalu AfryKamera

Edukacja międzykulturowa
Termin: 2017-05-21 15:30

W niedzielę 21 maja o godz.15.30 zapraszamy na spotkanie z Arkadym Pawłem Fiedlerem "Maluchem przez Afrykę", które który odbywa się podczas Afrykańskiego Weekendu Kulturalnego w ramach Festiwalu AfryKamera i Dni Afryki 2017.

O podróży "Maluchem" z Egiptu do RPA opowie Arkady Paweł Fiedler, wnuk pisarza i podróżnika Arkadego Fiedlera. Podróżnik i jego samochód pokonali 16194 km, odwiedzili 11 krajów, walczyli między innymi z upałem w Sudanie, błotem w Ugandzie, kurzem i afrykańską "tarką" w Tanzanii, ale ponad wszystko po drodze poznali niezwykłą przyrodę i fascynujących ludzi.

Arkady Paweł Fiedler, wnuk wybitnego pisarza i podróżnika Arkadego Fiedlera. Pasjonat podróży samochodowych, producent filmów podróżniczych, fotograf. Pomysłodawca i organizator projektu filmowo-podróżniczego - PoDrodze. 2009 r. - Maluchem wzdłuż granic Polski, 2014 r. - Maluchem przez Afrykę (projekt nominowany do nagrody TRAVELERY National Geographic), 2016 r. - Maluchem przez Azję. Organizator wypraw samochodowych do Namibii, Botswany i Zambii. Po 11 latach rzucił karierę korporacyjną aby oddać się pasji odkrywania świata i kultywowania tradycji podróżniczych Fiedlerów.

http://www.podrodze.com/

 

 

Terminy


Termin: 2017-05-21 15:30

Wspierane przez iCagenda