Recital BASI STĘPNIAK-WILK - dwa koncerty!

Scena Piętro Wyżej
Termin: 2016-09-17 17:00

Miejsce: Piwnica na Wójtowskiej, filia SDK  |  Miejscowość: Warszawa

SCENA PIĘTRO WYŻEJ

Zapraszamy 17 września 2016 r. o godz. 17.00 i 19.15 
do Piwnicy na Wójtowskiej

pajMUZYCZNA BOMBONIERKA
Recital BASI STĘPNIAK-WILK

Przy fortepianie zsiądzie Jasiek Kusek

„Muzyczna bombonierka” to koncert Basi Stępniak-Wilk, wybitnej autorki i wykonawczyni m. in. takich przebojów jak „Bombonierka" (duet z Grzegorzem Turnauem), czy "Słodka chwila zmian” - piosenek, które gościły na najwyższych listach przebojów radiowej Trójki i listach wielu innych rozgłośni - polskich i polonijnych.
Jak na bombonierkę przystało - mieszczą się w bombonierkowej muzycznej szkatułce różne smaki i barwy, a że artystka ma w swoim dorobku m. in. cztery autorskie płyty i nieustająco współpracuje ze znakomitymi kompozytorami (A. Zarycki, A. Brzeziński), jej repertuar jest bogaty i niezwykle kolorowy.
Basia Stępniak-Wilk jest ceniona zarówno w świecie piosenki popularnej, jak i tej niszowej, kojarzonej z nastrojową, poetycką Krainą Łagodności. Na imponującej liście nagród przyznanych tej artystce i jej piosenkom jest m. in. I miejsce i Nagroda im. Wojtka Bellona na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie oraz Grand Prix im. Jonasza Kofty na Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Autorskiej OPPA w Warszawie. Basia została wyróżniona Stypendium Twórczym Miasta Krakowa w dziedzinie "sztuka estradowa", otrzymała także - za całokształt swoich scenicznych dokonań - prestiżową Nagrodę Kapituły im. Jacka Kaczmarskiego.
Pierwsze szlify zdobywała w Piwnicy pod Baranami i krakowskim kabarecie Loch Camelot, z którym do dziś jest związana - zatem jej występy to nie tylko liryczne zamyślenia, ale i spora dawka humoru.

Bilety w cenie 25 zł do nabycia przed koncertem w kasie Piwnicy

- bilety na koncert o 17.00 zaczniemy sprzedawać o godzinie 16.15
- bilety na koncert o 19.15 zaczniemy sprzedawać o godzinie 18.30

Zasady rezerwacji biletów na: www.scenapw.sdk.pl

 

Adres:
Zakroczymska 11, Warszawa

 

Mapa


 

Terminy


Termin: 2016-09-17 19:15 - 2016-09-17 17:00

Wspierane przez iCagenda