NOWE : WYZWOLENIE

Inne
Termin: 2015-03-01 17:00

Miejsce: Dom Kultury Śródmieście - Scena na Smolnej 9

TEATR EX MACHINA

Jako Teatr Ex Machina działamy od 2014 roku na terenie Warszawy. Teatr powstał na drodze naturalnej ewolucji, od projektu i prób pierwszego spektaklu "Nowe : wyzwolenie". Teatr od samego początku związany jest z Piwnicą na Wójtowskiej. Szukamy form ekspresji dotąd niewykorzystanych w teatrze. Balansujemy na granicy realizmu
i surrealizmu, by poprzez subtelność symboli mówić o rzeczach ważnych. Wychodzimy do miasta i ludzi. Pracujemy pod hasłem twórczość! nie odtwórczość. Lubimy podróże w przyszłość i przeszłość.

W marcu zapraszamy:

NOWE : WYZWOLENIE
 
1 marca 2015 r. (w niedziela), o godz. 17.00
Dom Kultury Śródmieście - Scena na Smolnej 9

Wyprodukowane w Staromiejskim Dom Kultury przedstawienie rozpoczyna wędrówkę po scenach gościnnych. "Nowe : wyzwolenie" to podróż przez swobodnie przeplecione wątki "Nowego wyzwolenia" Witkacego i "Wyzwolenia" Wyspiańskiego. Nasuwają się pytania: Czy czas tworzy człowieka? Czy człowiek tworzy czas? Spektakl stanowi pretekst do rozważań o historii zataczającej koło, wychowaniu młodzieży i emocjonalności ludzi wobec błyskawicznie zmieniającej się współczesności.
Reżyseria: Diana Hajda
Opieka art.: Maria Kowalik; ruch: Klara Wojciechowska; muzyka: Tomasz Kopeć
Obsada: Klara Chauvin, Diana Hajda, Maria Kowalik, Adrian Boguski, Adam Hadi, Alek Mazurek, Dariusz Szymanowski.

Spektakl dla widzów 15+. Wstęp wolny.
Rezerwacja miejsc pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Mapa


 

Terminy


Okres: 2015-03-01 17:00

Wspierane przez iCagenda