SPRZEDAWCA PIOSENEK - recital ROMANA KOŁAKOWSKIEGO

Scena Piętro Wyżej
Termin: 2016-03-19 19:00

Miejsce: PIWNICA NA WÓJTOWSKIEJ filia SDK  |  Miejscowość: Warszawa

SCENA PIĘTRO WYŻEJ
 
Zapraszamy 19 marca 2016 r. o godz. 19.00 - Piwnica na Wójtowskiej
 
SPRZEDAWCA PIOSENEK
- recital ROMANA KOŁAKOWSKIEGO
 
Roman Kołakowski - gitara, śpiew
Agata Klimczak - śpiew;
Bartłomiej Abramowicz - fortepian 
 
ker1Roman Kołakowski - pieśniarz, poeta, kompozytor, tłumacz i reżyser - wieloletni dyrektor artystyczny Przeglądu Piosenki Aktorskiej. Wrocławianin, który od 2005 roku mieszka i pracuje w Warszawie, realizując w całej Polsce autorskie, muzyczne widowiska plenerowe i teatralne. Jego utwory autorskie i przekłady znaleźć można na płytach Justyny Steczkowskiej, Patrycji Markowskiej, Katarzyny Groniec, Edyty Geppert, Kazika Staszewskiego, Wojciech Waglewskiego i Voo Voo, Grzegorza Markowskiego, Miachała Bajora, Macieja Maleńczuka i wielu czołowych polskich aktorów i wokalistów. Najnowszy recital Romana Kołakowskiego pt. „Sprzedawca piosenek” to wybór najważniejszych utworów autorskich z ostatnich lat, ale także przypomnienie starszych pieśni i przekładów wielkich bardów. 
 
Agata Klimczak - aktorka, absolwentka krakowskiej PWST, pracująca na co dzień w Teatrze STU i Teatrze Piosenki. Laureatka wielu festiwali i konkursów artystycznych. W czerwcu ukaże się jej debiutancka płyta „Ciemny Teatr”. 
 
Bartłomiej Abramowicz - wybitny pianista, kompozytor i aranżer. Współpracujący stale z Teatrem Piosenki i zespołem Pawkin. 
 
Bilety w cenie 25 zł. dostępne na godzinę przed koncertem w kasie Piwnicy. 
Zasady rezerwacji biletów na: www.scenapw.sdk.pl

 

Adres:
Zakroczymska 11, Warszawa

 

Mapa


 

Terminy


Termin: 2016-03-19 19:00

Wspierane przez iCagenda