XI Festiwal Human Doc - Globalny Rozwój w Filmie

Dyskusyjny Klub Filmów Nieobecnych
Termin: 2020-11-23 18:00 - 2020-11-29 23:00

XI Festiwal Human Doc, Staromiejski Dom Kultury i Dyskysyjny Klub Filmów Nieobecnych zapraszają na pokazy festiwalowe online.

*** 25 doskonałych filmów dokumentalnych z całego świata, w tym nagrodzone Oscarem. Wszyskie do zobaczenia bezpłatnie. Festiwal HumanDOC – Nie możesz tego przegapić!

Drodzy Widzowie,

Rok 2020 jest jak rollercoaster i pewnie nie jeden z nas chciałby już z niego wysiąść. Mimo wszystkich niepewności zapraszamy Was jednak do zapięcia pasów, bo… Festiwal HumanDOC się odbędzie!

 Serdecznie zapraszamy na pokazy w dniach 23-29 listopada. Z wiadomych względów zamieniamy sale kinowe na wirtualne sale kinowe i z całych sił będziemy się starać byście razem z nami udali się w podróż na krańce świata. Mamy dla Was w tej podróży kilka niespodzianek.

Po raz pierwszy festiwal trwać będzie nie 3 dni, a 7

Pokażemy w tym czasie 25 filmów z całego świata, w tym liczne polskie premiery

 Filmy grać będziemy na dwóch bezpiecznych platformach: u naszego stałego parter – vod.pl oraz na platformie HumanDOC, którą specjalnie dla Was budujemy

I uwaga: wszystkie pokazy będą DARMOWE. Chcemy, by prezentowane obrazy pomogły Wam choć na chwilę przenieść się do zupełnie innych światów, a wierzcie nam, wybraliśmy dla Was same perły…

Zaprosimy Was również na liczne spotkania z twórcami. Eliza Kubarska opowie o tym, jak pomieścić ekipę filmową w niewielkiej górskiej chatce i to tak, by domownicy zupełnie o filmowcach zapomnieli. Jonathan Ramsey i prof. Malinowski opowiedzą czy jest jakaś nadzieja na zażegnanie kryzysu klimatycznego. Tomasz Knittel i Adam Struga wprowadzą nas w tajemniczy klimat muzyki ludowej, a Bartosz Stróżyński opowie o tym, jak się udał koncert w Antarktyce. I wiele, wiele innych.

Śledźcie naszą stronę. Tam znajdziecie wszystkie potrzebne informacje http://festival.humandoc.pl/

 Projekt Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych HumanDOC współfinansowany jest przez Polską Pomoc Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.

Staromiejski Dom Kultury jest partnerem Festiwalu

 

 

Terminy


Okres: Od 2020-11-23 18:00 do 2020-11-29 23:00

Wspierane przez iCagenda