RECITAL DZIDKI MUZOLF

Scena Piętro Wyżej
Termin: 2020-03-21 19:15

Miejsce: Piwnica na Wójtowskiej, ul. Zakroczymska 11 (wejście od Wójtowskiej)

Szanowni Państwo,

w związku z zagrożeniem epidemią COVID-19 (koronawirus) od 12 marca odwołujemy wszystkie spotkania, zajęcia, koncerty i spektakle teatralne w Staromiejskim Domu Kultury. Galeria Promocyjna oraz Piwnica na Wójtowskiej w tych dniach pozostają nieczynne.

Dyrekcja Staromiejskiego Domu Kultury

 

21 marca, sobota,godz. 19:15

Scena Piętro Wyżej. RECITAL DZIDKI MUZOLF

Piwnica na Wójtowskiej
Bilety w cenie 30 zł

Zasady rezerwacji biletów na www.scenapw.sdk.pl

Dzidka Muzolf - poetka, autorka tekstów, kompozytorka, wykorzystująca w swojej twórczości i prezentacjach harmonie i brzmienia jazzowe; od 1995 r. występowała (m.in. wraz z Robertem Kasprzyckim, Basią Stępniak, Januszem Radkiem) w krakowskim Zielonym Szkiełku, a następnie na Scenie Muzyczno-Literackiej Azyl. Kilka kolejnych lat spędziła w Lublinie, gdzie koncertowała z Lubelską Federacją Bardów. Klimatyczne występy i znakomite, poetyckie teksty Dzidki Muzolf były zawsze z entuzjazmem przyjmowane przez słuchaczy, także – jurorów konkursów.
W pamięć zapadają ciepłe ballady, poetyckie, nostalgiczne teksty, ale też kołyszące bossa novy. Najnowszy recital opracował instrumentalnie Jasiek Kusek, aranżer i kierownik muzyczny prestiżowych koncertów festiwalowych, m.in. Grechuta Festival i Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie.

W latach 1998-99 była laureatką Grand Prix i pierwszych nagród najważniejszych ogólnopolskich festiwali piosenki literackiej, m.in. Oranżerii w Radzyniu Podlaskim, Ogólnopolskich Spotkań z Poezją Śpiewaną i Piosenką Autorską w Biłgoraju, Spotkań Młodych Autorów i Kompozytorów SMAK w Myśliborzu, Festiwalu Piosenki Kabaretowej OSPA w Ostrołęce, Festiwalu Piosenki Artystycznej w Rybniku, Spotkań Zamkowych „Śpiewajmy Poezję” w Olsztynie (Nagroda Główna im. Agnieszki Osieckiej), Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie (III miejsce i Nagroda im. Wojtka Bellona).

Dzidka Muzolf – śpiew
Jasiek Kusek – instrumenty klawiszowe, gitara

 

 

Terminy


Termin: 2020-03-21 19:15

Wspierane przez iCagenda