M! - musical improwizowany

Piwnica na Wójtowskiej
Termin: 2020-01-25 19:30

Miejsce: Piwnica na Wójtowskiej (ul. Zakroczymska 11 - wejście od Wójtowskiej)

czas: 25 stycznia, sobota, godz. 19:30
miejsce: Piwnica na Wójtowskiej

wstęp: za opłatą w wysokości 25 zł uczniowie i studenci oraz seniorzy,
30 zł - pozostali niepodpadający pod żadną z powyższych kategorii
(prosimy o płatność tylko gotówką). Liczba miejsc ograniczona.


Afrontowy "M! - Musical !mprowizowany" po raz pierwszy zagości w Piwnicy na Wójtowskiej.
Zapraszamy stałych i nowych widzów, aby wraz z nami zanurzyli się w odmęty piosenki, tańca, muzyki i pozytywnego, improwizowanego szaleństwa!

Jeśli więc jesteście fanami musicali z ich prostymi acz chwytliwymi fabułami, oceanem dźwięków, morzem piosenek i choreografii, rzekami emocji i portem Happy-Endu, zapraszamy do udziału w tej niezwykłej przygodzie. To widzowie zadecydują, o czym będzie ta historia - będziemy potrzebować od Was tytułu, najlepiej wieloznacznego i inspirującego.

Zaimprowizują aktorsko Kasia Gruszewska, Dorota Jarząbek - Rogaczyk, Asia Mazewska oraz Agnieszka Senderowska - Rucińska, a wszystko z muzyką Wojtka Żmudy!

rezerwacje:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub SMSowo: 513673348 lub 607132270.


O Teatrze:

Teatr Improwizacji Afront istnieje na polskiej scenie impro od 8 lat. Został założony przez aktorki – absolwentki Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich: Katarzynę Gruszewską, Joannę Mazewską oraz Agnieszkę Senderowską, z którymi obecnie występują również Dorota Jarząbek – Rogaczyk i Wojciech Żmuda – dbający o muzyczną oprawę spektakli improwizowanych.
W swoim repertuarze AFRONT prezentuje różnorodne formy improwizacyjne, oparte zarówno na znanych formatach mistrzów światowej improwizacji, jak i własne autorskie spektakle, np. pierwszy w Polsce spektakl improwizowany od początku do końca wierszem – „Nienapisane dzieła Szekspira” – czyli historie, których Szekspir co prawda nie popełnił, ale mógłby, kryminał improwizowany „Po troopach”, czy opowiadające o familijnych perypetiach „Rodzinne Rewolucje, czyli całe życie z wariatami”, jak również spektakle improwizowane dla dzieci, które w 2015 roku zdobyły uznanie i nagrodę rodziców w kategorii sztuk wizualnych w ogólnopolskim plebiscycie Słoneczniki organizowanym przez portal Czas Dzieci.
Teatr Improwizacji AFRONT wielokrotnie gościł na różnych festiwalach teatralnych m.in. w Krakowie, Gdańsku, Olsztynie, Goleniowie, Konstancinie, Poznaniu, Tarnowie, Krośnie, Wrocławiu i Bydgoszczy.
AFRONT jako jedyny teatr w Polsce dwukrotnie (odbyły się 2 edycje turnieju) dotarł do finału rozgrywek Liga Mecz Impro.
Teatr Improwizacji AFRONT działa pod opieką Fundacji „Szafa Kultury”.

 

 

 

Terminy


Termin: 2020-01-25 19:30

Wspierane przez iCagenda