PROJEKT „SZTUKA ZMIANY” - Spotkanie 2 - „Mądrość ciała”

Projekty kulturalne
Termin: 2019-06-19 18:00

Miejsce: Staromiejski Dom Kultury - Rynek Starego Miasta 2; Warszawa

PROJEKT „SZTUKA ZMIANY” - Spotkanie „Mądrość ciała” 

Prowadzenie: Katarzyna Szajdek

„Mądrość ciała” - 19 CZERWCA 2019 r. , środa, 18.00 - 21.00  - Staromiejski Dom Kultury, Rynek Starego Miasta 2, 00-272 Warszawa

Życie człowieka charakteryzuje się sinusoidą. Częścią niej są kryzysy, które w naszej kulturze kojarzą się przede wszystkich negatywnie. Kryzys, to nic innego jak zmiana, potencjał do rozwoju, do wybrania nowej drogi życiowej lub modyfikacji - istniejącej. 

Tym problemem chcemy zapoczątkować realizację szerokiego programu profilaktyki z wykorzystaniem kulturoterapii w pracy nad sytuacjami utrudniającymi, czy zakłócającymi funkcjonowanie indywidualne i grupowe.

Założeniem projektu są działania w ramach kulturoterapii z osobami dorosłymi, z rodzinami, które są w procesie zmiany lub chcą przygotować się na jej nadejście. W ramach praktycznych zajęć poznają formy i narzędzia oferowane przez sztukę, które można wykorzystać w procesie zmiany jako potencjału rozwojowego.

W ramach projektu zostaną przeprowadzone warsztaty w maju, czerwcu, wrześniu, październiku i listopadzie. Warsztaty prowadzą doświadczeni specjaliści.

Zgłoszenia udziału w każdym spotkaniu prosimy nadsyłać do 
KOORDYNATORA Małgorzaty Graczyk ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; tel. 501-754-916)
Minimalna grupa – 10 osób (maksymalna – 16)

Spotkania płatne:
Indywidualne – 30zł / osobę
Rodzinne (w październiku) – 30 zł / rodzice z dziećmi
Pary (w listopadzie) – 30zł

Wpłaty przyjmowane będą przed danym spotkaniem.


Czytaj więcej o projekcie.

 

 

 

Terminy


Termin: 2019-06-19 18:00

Wspierane przez iCagenda