WARSZTATY MALARSKIE #19

Klub Gier Bitewnych „Dębowa Tarcza”
Termin: 2019-05-11 10:00

Miejsce: Staromiejski Dom Kultury - Rynek Starego Miasta 2; Warszawa

KLUB GIER BITEWNYCH „DĘBOWA TARCZA”

WARSZTATY MALARSKIE #19

Zapraszamy 11 maja 2019 r. (sobota), od godz. 10.00 do 16.00 do Sali Klubowej SDK, na 19. już edycję naszych warsztatów malarskich, na których malujemy figurki biorące udział w naszych grach. Serdecznie zapraszamy każdego, kto chciałby zdobyć pierwsze sprawności w malowaniu miniaturowych rycerzy, wojaków, potworów, upiorów, goblinów i tym podobnych mniej i bardziej fantastycznych stworzeń. Oczywiście serdecznie zapraszamy również bardziej doświadczonych malarzy. Uczestnictwo bezpłatne.

Na warsztaty wystarczy przynieść kilka własnych pędzelków, najlepiej kilka wielkości (2/3/5 - figurki są małe, mają zaledwie kilka cm wysokości). Resztę potrzebnego wyposażenia zapewniamy: farbki, wodę, oświetlenie, podkładki, figurki do pomalowania (również takie, które będzie można zabrać na pamiątkę). Oczywiście możecie przynieść własne ulubione farbki i przybory no i oczywiście własne, czekające na malowanie figurki.
Na warsztatach doradzimy, ale też chętnie posłuchamy Waszych sugestii i podpatrzymy Wasze sposoby.

Zgłoszenia możecie wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na profil facebookowy Dębowa Tarcza.
Prosimy w zgłoszeniu dopisać "Warsztaty malarskie #19". Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń.

 

 

Terminy


Termin: 2019-05-11 10:00

Wspierane przez iCagenda