SZUKAJ MNIE - 21. WALENTYNKI Z PIOSENKĄ LITERACKĄ

Scena Piętro Wyżej
Termin: 2019-02-16 19:15

Miejsce: Piwnica na Wójtowskiej - Filia SDK (ul. Zakroczymska 11)

SCENA PIĘTRO WYŻEJ

16 lutego 2019 r. o godz. 19.15 - Piwnica na Wójtowskiej

“SZUKAJ MNIE”
21. WALENTYNKI Z PIOSENKĄ LITERACKĄ

wystąpią:
Patrycja Zywert-Szypka,
Marta Kuszakiewicz
Tomek Boruch - gitara, Piotr Sawicki - fortepian 
oraz Marek Bartkowicz - od zarania gospodarz koncertów walentynkowych w SDK i Piwnicy na Wójtowskiej

Patrycja Zywert-Szypka - aktorka, wokalistka jazzowa, tancerka, pedagog. Ma na swoim koncie wiele ról teatralnych, setki zagranych spektakli oraz oczywiście współpracę z wieloma reżyserami, od pracy nad rolami w bajkach muzycznych po wielkie produkcje musicalowe. Współpracuje z absolutną śmietanką polskiej
i światowej sceny muzycznej: Bogdanem Hołownią, Arturem Dutkiewiczem, Wojtkiem Majewskim, Leną Ledoff czy Tomkiem Szymusiem. Widzom Piwnicy na Wójtowskiej znana jest choćby z brawurowego pod względem aktorskim i wokalnym przedstawienia z piosenkami Kaliny Jędrusik „Kalina”.

Marta Kuszakiewicz - absolwentka Wydziału Piosenki Aktorskiej Średniej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie, aktorka związana wiele lat z Teatrem Rampa. Pierwsze kroki na scenie stawiała dzięki Arturowi Barcisiowi. Swoje umiejętności szlifowała u takich artystów scen polskich jak Jacek Różański, Andrzej Ozga. Jest laureatką wielu nagród w konkursach piosenki tak zwanej „nieobojętnej”. W walentynkowym koncercie wykona między innymi piosenki z tekstami Wojciecha Młynarskiego, Marii Czubaszek i Bogdana Olewicza.

Bilety w cenie 30 zł do nabycia na godzinę przed koncertem w kasie Piwnicy.
Zasady rezerwacji biletów na: www.scenapw.sdk.pl

 

 

Terminy


Termin: 2019-02-16 19:15

Wspierane przez iCagenda