TEATR IMPROWIZACJI PAN WIGWAM - "WESELE - spektakl improwizowany”

Piwnica na Wójtowskiej
Termin: 2019-01-13 19:00

Miejsce: Piwnica na Wójtowskiej - Filia SDK (ul. Zakroczymska 11)

SPEKTAKL

13 stycznia 2019 r. o godz. 19.00 - Piwnica na Wójtowskiej

TEATR IMPROWIZACJI PAN WIGWAM
"WESELE - spektakl improwizowany”

Wesele to stara, świecka tradycja, a w Polsce to już w ogóle! Kto był na weselu ten wie, o co chodzi. Wszechobecna wielopokoleniowa euforia uruchamia festiwal szczerości i dlatego wesele to niezwykle wdzięczny temat do improwizowania. Nasz spektakl będzie w dużej mierze nawiązywał do kultowego "Wesela" Wyspiańskiego z okazji przypadającej 15. stycznia 150 rocznicy urodzin wybitnego polskiego twórcy.

Teatr PAN WIGWAM powstał w listopadzie 2014 roku i składa się z absolwentów warsztatów improwizacji. Spektakle "Pana Wigwama" powstają na żywo. Tytuł spektaklu podaje publiczność, zaś ktorzy grają, wymyślając swoje kwestie całkowicie spontanicznie. Każdy z aktorów jest jednocześnie reżyserem i scenarzystą przedstawienia. W ten sposób każda sztuka jest skandalicznie nowa, jednorazowa i niepowtarzalna. Cechą spektakli wigwamowców są eksperymenty fabularne: nagłe zwroty akcji, realizm przechodzący w absurd oraz gra z horyzontem oczekiwań widza.

Bilet: 10 zł. Rezerwacji miejsc można dokonać pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

 

Terminy


Termin: 2019-01-13 19:00

Wspierane przez iCagenda