FORMACJA TANGO PARA TODOS - koncert

Formacja Tango Para Todos
Termin: 2018-09-22 00:00

Miejsce: Okęcka Sala Widowiskowa Domu Kultury Włochy  |  Miejscowość: Warszawa

FORMACJA TANGO PARA TODOS

Polaczeni w tangu internet15 września 2018 r. o godz. 18.00 Fundacja Partytura oraz Formacja Tango Para Todos zapraszają na wydarzenie tangowe zatytułowane "POŁĄCZENI W TANGU", które odbędzie się w Okęckiej Sali Widowiskowej Domu Kultury Włochy, ul. 1 Sierpnia 36A.

Po raz kolejny zapraszamy mieszkańców Dzielnicy Włochy do niezwykłego świata muzyki tangowej. Czeka tam na Państwa koncert najpiękniejszych tang polskich i argentyńskich w wykonaniu najbardziej tangowej na świecie Formacji Tango Para Todos. Podczas koncertu wspólnie z nami zaśpiewają Państwo znane polskie tango, a po koncercie zrobią Państwo swój pierwszy tangowy krok.

W programie wydarzenia: - godz. 18.00 - koncert najpiękniejszych tang polskich i argentyńskich w wykonaniu Formacji Tango Para Todos, ponad 35-osobowej grupy muzycznej składającej się z chóru i orkiestry; - godz. 19.00 - pokaz tanga oraz lekcja podstawowych kroków tanga poprowadzona przez profesjonalnych tancerzy tanga; - godz. 20.00 - milonga czyli potańcówka w rytmie tanga, która będzie dobrą okazją do wypróbowania w praktyce kroków poznanych na lekcji.

Wstęp wolny. Projekt jest współfinansowany przez m.st. Warszawa, Dzielnicę Włochy.

 

 

Adres:
1 Sierpnia 36A, 00-001 Warszawa

 

Mapa


 

Terminy


Termin: 2018-09-22 00:00

Wspierane przez iCagenda