WARSZTATY MALARSKIE #12 - MALOWANIE FIGUREK

Klub Gier Bitewnych „Dębowa Tarcza”
Termin: 2018-09-01 10:00

Miejsce: Staromiejski Dom Kultury  |  Miejscowość: Warszawa

WARSZTATY MALARSKIE #12 - MALOWANIE FIGUREK

Klub Gier Bitewnych „Dębowa Tarcza”, działający w Staromiejskim Domu Kultury w Warszawie zaprasza do wspólnego malowania modeli do gier bitewnych. Zajęcia przeznaczone są dla hobbystów chcących doskonalić swoje umiejętności i dzielić się doświadczeniem. Dzięki uprzejmości wiodących polskich producentów oraz sprzedawców figurek, na każde spotkanie, zapewniamy modele do pracy. Nasz cykl warsztatów jest wspierany przez: Battle Models, MicroArtStudio, Puppets War oraz Xjoy.pl.

aceofwraithsNa dwunaste spotkanie zapraszamy 1 września 2018 r. (sobota) w godz. 10.00 - 16.00 w SDK. Prowadzącym warsztaty będzie:

MACIEJ ŻYLEWICZ

Prowadzący o sobie: "Maluję od tak dawna, żeby pamiętać jak smakował Chaos Black i Skull White. Maluję, żeby grać i dzięki temu wypracowałem sobie dużo skrótów, które pomagają mi szybko kompletować armie. Zapraszam na warsztaty wszystkich, którzy chcą podzielić się swoimi doświadczeniami i złapać kilka prostych tricków związanych z OSL, szybkim robieniem przejść czy różnymi dziwnymi specyfikami, które ułatwiają malarskie życie (wszystkie to substancje legalne!). Gwarantuję, że (prawie) każdy skończy warsztaty z modelem pomalowanym na poziomie Tabletop +. Nie jestem malarzem konkursowym, ale raz na jakiś czas wystawiam swoje prace (np. sierpniowy White Dwarf, Best Army w ostatnim Armies on Parade czy złota na konkursie malarskim Privateer Press na GenConie). W wolnym czasie projektuję też gry (np. www.pulp-city.com)."

Zgłoszenia na warsztaty należy nadsyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tematem WARSZTATY#12. W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska uczestnika. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o nieblokowanie miejsc i odwoływanie swojego uczestnictwa z odpowiednim wyprzedzeniem, przynajmniej 48 h. Organizator zapewnia model na zajęcia. Nie zapewniamy materiałów malarskich. Uczestnik przynosi własne pędzelki, farby, itp. asortyment.

Do zobaczenia na warsztatach!

 

Adres:
Rynek Starego Miasta 2
Warszawa

 

Mapa


 

Terminy


Termin: 2018-09-01 10:00

Wspierane przez iCagenda