WARSZTATY MALARSKIE #10 - malowanie figurek

Klub Gier Bitewnych „Dębowa Tarcza”
Termin: 2018-07-07 14:00

Miejsce: Staromiejski Dom Kultury  |  Miejscowość: Warszawa

WARSZTATY MALARSKIE #10

Klub Gier Bitewnych „Dębowa Tarcza”, działający w Staromiejskim Domu Kultury w Warszawie zaprasza do wspólnego malowania modeli do gier bitewnych.Na dziesiąte spotkanie zapraszamy 7 lipca 2018 r. (sobota) w godz. 14.00 - 21.00.

Zgłoszenia na warsztaty należy nadsyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tematem WARSZTATY#10.

warsztaty malarskieZajęcia przeznaczone są dla hobbystów chcących doskonalić swoje umiejętności i dzielić się doświadczeniem. Dzięki uprzejmości wiodących polskich producentów oraz sprzedawców figurek, na każde spotkanie, zapewniamy modele do pracy. Nasz cykl warsztatów jest wspierany przez: Battle Models, MicroArtStudio, Puppets War oraz Xjoy.pl. W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia
i nazwiska uczestnika. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o nie blokowanie miejsc i odwoływanie swojego uczestnictwa z odpowiednim wyprzedzeniem, przynajmniej 48 h. Organizator nie zapewnia materiałów malarskich. Uczestnik przynosi własne pędzelki, farby, itp. asortyment.


Informacje o Klubie oraz filmy z Warsztatów dostępne TUTAJ!

 

 

Adres:
Rynek Starego Miasta 2, 00-001 Warszawa

 

Mapa


 

Terminy


Termin: 2018-07-07 14:00

Wspierane przez iCagenda