Kolory łączą-razem przeciw dyskryminacji - otwarcie muralu

Edukacja międzykulturowa
Termin: 2018-07-01 15:00

Czy wobec narastającej fali wrogości wobec wszelkiej inności można przebić się z pozytywnym przekazem i pięknym językiem? Jak zaangażować do tego sztukę i nowoczesne media? O tym wszystkim a także o bogactwie płynącym z wielokulturowości, która nadaje żywsze barwy każdemu społeczeństwu rozmawialiśmy z podopiecznymi Arki Lukasza Podolskiego realizując projekt „Kolory łączą – razem przeciw dyskryminacji” .

Inspirując się spotkaniami i warsztatami zrealizowanymi w ramach projektu, nasza pełna zaangażowania i kreatywnych pomysłów młodzież opracowała projekt muralu oddający ducha otwartości, tolerancji i współpracy pomimo dzielących nas różnic, które tak naprawdę potwierdzają naszą wyjątkowość. Przez proces tworzenia muralu a także artystyczny świat street artu przeprowadzi nas Dariusz Paczkowski z Fundacji Klamra.

Zapraszamy serdecznie na otwarcie muralu - wyniku naszej wspólnej pracy - niedzielę, 1 lipca o godz. 15.00, Offside, ul. Brzeska 16.

W sobotę 30 czerwca i w niedzielę 1 lipca malujemy od godz. 11 – zapraszamy do przyłączenia się, odwiedzenia nas, wspólnych rozmów o tolerancji, otwartości, wielokulturowości a także gier i zabaw - zachęcamy do przyniesienia planszówek itp. 

Projekt realizowany w ramach WPEK – Funduszu Animacji Kultury Miasta st. Warszawy.

 

 

Terminy


Termin: 2018-07-01 15:00

Wspierane przez iCagenda