Warsztaty malarskie #9 - malowanie figurek

Klub Gier Bitewnych „Dębowa Tarcza”
Termin: 2018-06-24 10:00

Miejsce: Staromiejski Dom Kultury  |  Miejscowość: Warszawa

Warsztaty malarskie #9

Warsztaty z malowania figurek to cykl comiesięcznych spotkań realizowanych przez Klub Gier Bitewnych „Dębowa Tarcza”, działający w Staromiejskim Domu Kultury w Warszawie. Warsztaty przeznaczone są dla hobbystów chcących doskonalić umiejętności malarskie pod okiem cenionych i wybitnych malarzy. Dodatkowo wspólna praca tworzy okazję do spotkania i wymiany doświadczeń. Każde spotkanie prowadzone jest przez innego malarza. W trakcie sześciogodzinnego spotkania uczestnikom warsztatów zostaną przybliżone stosowane techniki malarskie na bazie malowanego modelu. Dzięki uprzejmości wiodących polskich producentów oraz sprzedawców figurek, na każde spotkanie, zapewniamy modele do pracy.
Nasz cykl warsztatów jest wspierany przez: Battle Models, MicroArtStudio, Puppets War oraz Xjoy.pl.

Na dziewiąte spotkanie zapraszamy 24 czerwca 2018 r. (niedziela) w godz. 10.00 - 16.00.
Prowadzącym warsztaty będzie: DARIUSZ GNIADEK

Prowadzący o sobie:
"Od 10 lat moją pasją jest modelarstwo oraz gra bitewna Lord of the Rings SBG (obecnie Hobbit SBG). Dzięki bitewniakowi rozpocząłem także swoją przygodę z aerografią - nie tylko w figurkowym zastosowaniu. Miałem przyjemność malować modele do różnych systemów bitewnych. Figurki do Władcy Pierścieni nie są najlepszym wyborem dla początkującego ze względu na brak dużych powierzchni na modelach. Na swoim koncie nie mam żadnych prestiżowych nagród malarskich, ale posiadam doświadczenie w malowaniu powietrzem oraz wiedzę o czym będziecie mogli przekonać się na najbliższych warsztatach. Zaprezentuję zaawansowaną obsługę sprzętu oraz pokażę najważniejsze techniki malarskie wykorzystujące aerograf."

Zgłoszenia na warsztaty należy nadsyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tematem WARSZTATY#9.
W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska uczestnika. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Osoby które pomimo zaakceptowanego zgłoszenia nie pojawią się na spotkaniu i nie dadzą nam odpowiednio wcześniej znać o swojej nieobecności (przynajmniej 24h) w przyszłości będą niedopuszczane do warsztatów.
Prosimy o nieblokowanie miejsc i odwoływanie swojego uczestnictwa z odpowiednim wyprzedzeniem.
Organizator nie zapewnia materiałów malarskich. Uczestnik przynosi własne pędzelki, farby, itp. asortyment. Na warsztatach zostaną zapewnione aerografy oraz związane z nimi podstawowe wyposażenie.

Do zobaczenia na warsztatach!

 

Adres:
Rynek Starego Miasta 2, Warszawa

 

Mapa


 

Terminy


Termin: 2018-06-24 10:00

Wspierane przez iCagenda