"Miejsce na Ziemi" - warsztaty: „Wymiary kultury i ich wpływ na komunikację”

Projekty kulturalne
Termin: 2018-05-15 18:00

Miejsce: Piwnica na Wójtowskiej filia SDK  |  Miejscowość: Warszawa

MIEJSCE NA ZIEMI

W ramach projektu "Miejsce na Ziemi" 15 maja 2018 r. (wtorek) o godz. 18.00 spotkanie warsztatowe „Wymiary kultury i ich wpływ na komunikację”.

Podstawowymi zagadnieniami będą:

- Wymiary kultury jako narzędzie zrozumienia różnic kulturowych; - Różnice kulturowe w takich obszarach jak czas, relacje, styl komunikacji; - Bariery w komunikacji i jak je skutecznie pokonywać (specyficzne zachowania werbalne i niewerbalne )

Warsztaty z Komunikacji Międzykulturowej służą zwiększeniu międzykulturowych kompetencji niezbędnych do efektywnego komunikowania się i skutecznej pracy w środowisku wielokulturowym. Dzięki interaktywnym metodom uczestnicy zdobędą nie tylko wiedzę, ale i niezbędne umiejętności. Warsztaty będą prowadzone metodami aktywizującymi, opartymi na metodologii uczenia się poprzez doświadczenie. Dzięki temu uczestnicy mają okazję, nie tylko uzyskać nową wiedzę i lepiej ją zapamiętać, ale także nabyć nowe umiejętności.

Na drugie spotkanie o komunikacji międzykulturowej zapraszamy 12 czerwca 2018 r. (wtorek) godz. 18.00 -„Skuteczne narzędzia komunikacji międzykulturowej - rozwój kompetencji międzykulturowych”

 

Adres:
Zakroczymska 11, Warszawa

 

Mapa


 

Terminy


Termin: 2018-05-15 18:00

Wspierane przez iCagenda