KONCERTY U BURBACHÓW - Koncert wokalny.

Koncerty u Burbachów
Termin: 2018-04-07 18:00

Miejsce: Staromiejski Dom Kultury  |  Miejscowość: Warszawa

KONCERTY U BURBACHÓW

- 7 kwietnia 2018 r. godz. 18.00 zapraszamy na koncert wokalny.

Wykonawcy: Marta Rosińska - sopran, Jan Piasecki - bas-baryton, Jeremiasz Ojrzyński - bas-baryton, Tatiana Orłowska - fortepian
W programie m.in. W. A. Mozart, S. Moniuszko, Sz. Laks.

Marta Rosińska - sopran. Urodzona w Warszawie. Jest absolwentką Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie śpiewu solowego prof. Jerzego Knetig. W trakcie drugiego roku studiów została zaangażowana do Opery Wrocławskiej w roli kobiety – kwiat w spektaklu Parsifal - R. Wagnera. Brała również udział w wielu festiwalach operowych. Uczestniczyła w wielu kursach wokalnych m.in. z A. Dobberem, E. Garančą i in. Jest finalistką wielu konkursów wokalnych m.in. w Mediolanie, w Petersburgu, w Moskwie, w Warszawie. Jest również animatorem kultury oraz organizatorem i pomysłodawcą wydarzeń kulturalnych m.in. benefisu prof. Jerzego Knetig czy jubileuszu prof. Elli Susmanek. Obecnie jest pod opieką wokalną Larysy Rudakovej (Konserwatorium Moskiewskie) oraz Maestry Larysy Giergijewej (Teatr Maryjski – Petersburg, Rosja).
Jeremiasz Ojrzyński - bas-baryton, uczeń pierwszego roku wydziału wokalno-aktorskiego w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina przy ulicy Bednarskiej w klasie prof. Jerzego Knetig.
Jan Piasecki - bas-baryton urodzony w Warszawie. Student na Wydziale Wokalno-Aktorskim Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie dr hab. Artura Stefanowicza. Absolwent klasy śpiewu solowego prof. Jerzego Knetig w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Podczas nauki brał udział w spektaklu Nocleg w Apeninach z muzyką S. Moniuszki.

Wstęp wolny.

 

Adres:
Rynek Starego Miasta 2, Warszawa

 

Mapa


 

Terminy


Termin: 2018-04-07 18:00

Wspierane przez iCagenda