WARSZTATY MALARSKIE - MALOWANIE FIGUREK #6

Klub Gier Przygodowych "Twierdza"
Termin: 2018-03-10 10:00

Miejsce: Staromiejski Dom Kultury  |  Miejscowość: Warszawa

WARSZTATY MALARSKIE - MALOWANIE FIGUREK #6

Klub gier bitewnych „Dębowa Tarcza”, działający przy Klubie Gier Przygodowych „Twierdza” zaprasza na szóste spotkanie 10 marca 2018 r. (sobota) w godz. 10.00 - 16.00. Prowadzącym będzie: Tomek Wiśniewski.

Do hobby podchodzi dość wszechstronnie, zajmując się - poza graniem szerokim spektrum czynności modelarskich od składania, rzeźbienia i konwertowania figurek, poprzez ich malowanie, aż po budowę makiet i wszelakie majsterkowanie związane z tematem. Niezależnie od rodzaju działalności dąży do zachowania równowagi między efektywnością, a efektownością wykonanej pracy. Czy w przypadku malowania figurek jest to możliwe? Na to pytanie postara się znaleźć odpowiedź wraz z uczestnikami Warsztatów Malarskich.

Uwaga! W trakcie warsztatów będą stosowane rozpuszczalniki m.in. benzyna lakowa i nafta. Osoby wrażliwe na tego rodzaju chemikalia nie powinny brać udziału w warsztatach.

Zgłoszenia na warsztaty należy nadsyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tematem: WARSZTATY#6.
W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska uczestnika. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Organizator nie zapewnia materiałów malarskich. Więcej informacji na: debowatarcza.blogspot.com www.facebook.com/DebowaTarcza/

 

Adres:
Rynek Starego Miasta 2, Warszawa

 

Mapa


 

Terminy


Termin: 2018-03-10 10:00

Wspierane przez iCagenda