Recital: PAULINA KULAS - „BO TAKA GŁUPIA TO JUŻ NIE JESTEM”

Piwnica na Wójtowskiej
Termin: 2018-02-18 19:00

Miejsce: Piwnica na Wójtowskiej, filia SDK  |  Miejscowość: Warszawa

PROJEKT TEATRU KLASYKI ROSYJSKIEJ
RECITAL

Premiera - 18 lutego 2018 r. godz. 19.00 - Piwnica na Wójtowskiej. Wstęp wolny.

We wrześniu zapraszaliśmy Państwa na spektakl „Role w duecie”, który stał się początkiem współpracy Teatru Klasyki Rosyjskiej ze Studentami IV Roku Akademii Teatralnej w Białymstoku - wydział lalkarski. W lutym… czas na recital!

PAULINA KULAS „BO TAKA GŁUPIA TO JUŻ NIE JESTEM”
muzyka: Paulina Kulas, Joanna Jakacka (akompaniament)

zdjeciePPk„Jak zatrzymać czas? Muszę iść do sklepu… I znowu nie odebrałam gazety, ach gdzie ja mam głowę. Nie umiem tańczyć, uczę się słuchać. Nie umiem być sam na sam ze sobą.
Ciekawe ile majonez ma kalorii. Poszłabym do kina. A ta z czwórki to tylko plotkować potrafi… Sama chemia w tych produktach. Kiedyś to ja miss byłam… Polonia! Zjadłabym coś. O teraz to tylko z playbacku śpiewają. Nie pamiętam kiedy ja dostałam kwiatka. A ten krem na zmarszczki to całkiem niezły, Grażka mi poleciła. Dla głupiego każdy dzień to święto. A ja tylko chodzę i sprzątam. Papierki zbieram. Może gazetkę przeczytam, ale ten czas szybko leci. I tak wygląda każdy dzień. Nic się nie zmienia, a nawet, jeśli to co z tym zrobić? Jak tu żyć… „Coraz więcej wiem i coraz mniej - Po co ja tu jestem?”

W premierowym projekcie wokalnym i reżyserskim piosenki liryczne przeplatać się będą z utworami dramatycznymi okresu międzywojennego. Młoda aktorka umiejętnie wydobywa kontrasty łącząc przeszłość ze współczesnością. Starannie i precyzyjnie buduje nastrój, czerpiąc swoje inspiracje z teatru formy. Recital jest okazją przeżycia emocji, jakich dostarczy publiczności pełna pasji i wszechstronnie utalentowana absolwentka Akademii Teatralnej. Życzymy Powodzenia!

 

Adres:
Zakroczymska 11, Warszawa

 

Mapa


 

Terminy


Termin: 2018-02-18 19:00

Wspierane przez iCagenda