WARSZTATY MALARSKIE - MALOWANIE FIGUREK #5

Klub Gier Przygodowych "Twierdza"
Termin: 2018-02-17 10:00

Miejsce: Staromiejski Dom Kultury  |  Miejscowość: Warszawa

WARSZTATY MALARSKIE - MALOWANIE FIGUREK #5

Warsztaty z malowania figurek to cykl comiesięcznych spotkań realizowanych przez klub gier bitewnych "Dębowa Tarcza", działający przy klubie gier przygodowych "Twierdza" w Staromiejskim Domu Kultury w Warszawie. Warsztaty przeznaczone są dla doświadczonych hobbystów chcących doskonalić umiejętności malarskie pod okiem cenionych i wybitnych malarzy. Dodatkowo wspólna praca stwarza okazję do spotkania i wymiany doświadczeń. Każde spotkanie prowadzone będzie przez innego malarza. W trakcie sześciogodzinnego spotkania uczestnikom warsztatów zostaną przybliżone stosowane techniki malarskie na bazie malowanego pieszego modelu. Dzięki uprzejmości wiodących polskich producentów oraz sprzedawców figurek, na każde spotkanie, zapewnimy modele do pracy. Nasz cykl warsztatów jest wspierany przez: Battle Models, Micro Art Studio oraz Puppets War.

Na piąte spotkanie zapraszamy 17 lutego 2018 r. (sobota) w godz. 10.00 - 16.00.
Prowadzącym warsztaty będzie: ALEKSANDER KACZOR.

Prowadzący o sobie: "Cześć, jestem Olek, mam 34 lata, gram i maluję ponad 20 lat. Oba te aspekty hobby (granie i malowanie) są dla mnie równie ważne, dlatego nigdy nie gram niepomalowanymi modelami i nigdy nie maluję modeli którymi nie planuję grać. To ukształtowało mój styl malarski i określa techniki z jakich korzystam. Maluję głównie Undeadów i Chaos do Warhammera, mam też m.in. Black Templarów i Elysian do Warhammera 40.000 (i kilkanaście innych armii do mniej lub bardziej egzotycznych systemów). Od ponad pięciu lat pracuję w sklepie Games Workshop w Warszawie. Tak się złożyło, że zaraz po tym jak rozpocząłem pracę w sklepie, GW wprowadziło nową paletę farbek a wraz z nimi Citadel Paint System, który bardzo przypadł mi do gustu i który zademonstruję w praktyce na warsztatach w SDK".

Organizator nie zapewnia materiałów malarskich. Wskazane, by uczestnik był wyposażony w farby Citadel Paint System od Games Workshop. 

Zgłoszenia przez aplikację na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Warsztaty bezpłatne.

Więcej informacji na:

debowatarcza.blogspot.com
https://www.facebook.com/DebowaTarcza/

 

Adres:
Rynek Starego Miasta 2, Warszawa

 

Mapa


 

Terminy


Termin: 2018-02-17 10:00

Wspierane przez iCagenda