BOHATER - spektakl Teatru Forum

Piwnica na Wójtowskiej
Termin: 2018-01-21 18:00

Miejsce: Piwnica na Wójtowskiej, filia SDK  |  Miejscowość: Warszawa

SPEKTAKL

21 stycznia 2018 r. o godz. 18.00 - Piwnica na Wójtowskiej

BOHATER - spektakl Teatru Forum

atd squareBohater w rodzinie z problemem alkoholowym to dziecko, które przyjmuje rolę dorosłego. Często rolę tę przyjmuje najstarsze dziecko. Bohater bierze na siebie różnorodne obowiązki, dąży do bycia najlepszym, zabiega o społeczną akceptację i stara się odwrócić uwagę od problemów rodzinnych. Nie potrafi odmówić pomocy. Nie uznaje, że posiadanie ograniczeń, jest normalną cechą człowieka.

Teatr Forum to interaktywna forma teatru stworzona przez brazylijskiego reżysera Augusto Boala, twórcy Teatru Uciśnionych.
W Teatrze Forum nie ma klasycznego podziału na aktorów i widzów, aktorzy odgrywają spektakl, a widzowie zapraszani są do wejścia w rolę głównego bohatera i próby zmiany jego sytuacji poprzez proponowanie alternatywnych sposobów zachowania.

sipSpektakl przygotowany został w ramach działalności Stowarzyszenia ATD Czwarty Świat oraz Stowarzyszenia Interwencji Prawnej.


Wstęp wolny - liczba miejsc ograniczona.
Rezerwacja miejsc droga mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Adres:
Zakroczymska 11, Warszawa

 

Mapa


 

Terminy


Termin: 2018-01-21 18:00

Wspierane przez iCagenda