MUZYKA ZE ŹRÓDEŁ SIŁY ŻYCIOWEJ

Koncerty - inne
Termin: 2017-12-02 18:00

Miejsce: Staromiejski Dom Kultury  |  Miejscowość: Warszawa

MUZYKA ZE ŹRÓDEŁ SIŁY ŻYCIOWEJ

Serdecznie zapraszamy 2 grudnia o godz. 18.00 do Staromiejskiego Domu Kultury w Warszawie (Rynek Starego Miasta 2) na kolejną odsłonę w ramach cyklu koncertów „Muzyka ze źródeł siły życiowej” organizowanych w przez Stowarzyszenie Kulturalne Sahadźa Joga we współpracy ze Staromiejskim Domem Kultury w Warszawie.

Wstęp wolny.

W programie koncertu przewidziany jest występ zespołu Nirmal Shakti, gościnny występ mistrza klasycznej muzyki indyjskiej Pt. Bhaskara Subramaniana, taniec indyjski, a także medytacja.

Pandit Bhaskar Subramanian - dojrzewał w społeczności muzycznej, wchodząc w relacje z tak uznanymi artystami jak Pt. Bhimsen Joshi, Pt. Jitendra Abhisheki i dr Kumar Gandharva.Swoim słodkim i melodyjnym głosem Subramanian śpiewa w formach: Khayal, Tumri, Dadara, Tappa, Tarana, Bhajan i Geet. Występował na festiwalach muzycznych w Indiach, a także w wielu krajach Europy, Chinach czy Stanach Zjednoczonych. Otrzymawszy darshan od Shri Mataji Nirmala Devioraz rozpocząwszy praktykę medytacji Sahadźa Joga Pt. Subramanian odkrył nowy wymiar tworzenia oraz rozumienia muzyki. Klasyczne kompozycje jego autorstwa pomagają osiągnąć głębszy wymiar medytacji.

 

Adres:
Rynek Starego Miasta 2, Warszawa

 

Mapa


 

Terminy


Termin: 2017-12-02 18:00

Wspierane przez iCagenda