WARSZTATY MALARSKIE - MALOWANIE FIGUREK #3

Klub Gier Przygodowych "Twierdza"
Termin: 2017-12-09 10:00

Miejsce: Staromiejski Dom Kultury  |  Miejscowość: Warszawa

Uwaga! Z przyczyn niezależnych od Organizatora nastąpiła zamiana daty wydarzenia na: 9 grudnia 2017 r. (SOBOTA) w godz. 10:00 – 16:00. 

WARSZTATY MALARSKIE - MALOWANIE FIGUREK #3

Klub gier bitewnych „Dębowa Tarcza”, działający przy klubie Gier przygodowych „Twierdza”zaprasza na trzecie spotkanie 9 grudnia 2017 r. (sobota) w godz. 10.00 - 16.00. Prowadzącym warsztaty będzie: DANIEL PIWEK

Prowadzący o sobie: „Nazywam się Daniel Piwek ale sporo osób kojarzy mnie także pod Nickiem Teillman. Od 20 lat z mniejszymi bądź większymi przerwami zajmuję się graniem w systemy figurkowe oraz malowaniem pamperków. Przez około 2 lata prowadziłem studio malarskie Your Well Painted Army, gdzie malowaliśmy modele nie tylko na rodzimy rynek ale także do najdalszych zakątków świata. Jestem jeszcze chyba jedynym Polakiem, który zdobył 3 złote medale Polskich edycji Armies on Parade przez trzy lata z rzędu. Mam szczerą nadzieję że moje „starcze” ględzenie na temat malowania pamperków przyda się rozwinąć skrzydła innym kolegom i koleżankom w tym wspaniałym hobby.”

Nasz cykl warsztatów jest wspierany przez: Battle Models, MicroArtStudio, Puppets War oraz Xjoy.pl.
Zgłoszenia na warsztaty należy nadsyłać na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tematem WARSZTATY # 3.
W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska uczestnika. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Organizator nie zapewnia materiałów malarskich
.

Więcej informacji na: debowatarcza.blogspot.com | https://www.facebook.com/DebowaTarcza/

 

Adres:
Rynek Starego Miasta 2, Warszawa

 

Mapa


 

Terminy


Termin: 2017-12-09 10:00

Wspierane przez iCagenda