Warsztaty malarskie # 2 (malowanie figurek)

Klub Gier Przygodowych "Twierdza"
Termin: 2017-11-25 10:00

Miejsce: Staromiejski Dom Kultury  |  Miejscowość: Warszawa

Zapraszamy na kolejną odsłonę warsztatów malarskich. Tym razem gospodarzem spotkania będzie Michał Kucharski na co dzień prowadzący poczytnego dwujęzycznego bloga www.dwarfcrypt.pl w którym opisuje duży świat zamknięty w małych figurkach. Każdy wpis tworzy oddzielną historię, która wzbogacana jest zdjęciami własnoręcznie pomalowanych miniatur. Jego główną inspiracją jest historia świata oraz klasyka fantasy. Z blogowania stara się wyciągać 200% normy, dlatego jest stałym bywalcem konferencji dla blogerów i twórców internetowych. Często podejmuje się recenzji i malowania figurek otrzymywanych od producentów. Zachęcamy do zgłębiania jego twórczości:

http://www.dwarfcrypt.pl/ 
https://www.facebook.com/DwarfCrypt-473321426160729/?fref=ts

Warsztaty malarskie odbędą się 25 listopada 2017r. od godz. 10.00 do 16.00 w Staromiejskim Domu Kultury, ul. Rynek Starego Miasta 2 w Warszawie. Zajęcia odbywają się w sali Klubowej na pierwszym piętrze. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Dzięki wsparciu ze strony sklepu Battle Models ( http://battle-models.com/ ) uczestnicy będą mieli okazję pracować na modelach Frostgrave Soldiers od firmy North Star Military Figures. http://www.northstarfigures.com/prod.php?prod=7467

Zgłoszenia na warsztaty należy nadsyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska uczestnika.
Nadesłane zgłoszenie będzie dotyczyć najbliższych warsztatów w miesiącu.
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Warsztaty przeznaczone są dla doświadczonych hobbystów chcących doskonalić umiejętności malarskie pod okiem cenionych i wybitnych malarzy. Dodatkowo wspólna praca stworzy okazję do spotkania i wymiany doświadczeń.

Nauczeni przypadkami z poprzednich warsztatów informujemy, że osoby które pomimo zakceptowanego zgłoszenia nie pojawią się na spotkaniu i nie dadzą nam odpowiednio wcześniej znać o swojej nieobecności (przynjamniej 24 h) w przyszłości będą niedopuszczane do warsztatów. Prosimy o nie blokowanie miejsc i odwoływanie swojego uczestnictwa z odpowiednim wyprzedzeniem. Organizator nie zapewnia materiałów malarskich. Uczestnik przynosi własne pędzelki, farby, itp asortyment.

Do zobaczenia na warsztatach!

 

Adres:
Rynek Starego Miasta 2, Warszawa

 

Mapa


 

Terminy


Termin: 2017-11-25 10:00

Wspierane przez iCagenda