nowości

Staromiejski Dom Kultury już po raz dziesiąty organizuje Konkurs Piosenki Kabaretowej im. Jeremiego Przybory.

Zachęcamy wszystkich Miłośników Piosenki Kabaretowej do wzięcia udziału w jubileuszowej dziesiątej edycji Konkursu. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 listopada 2019 r. Przesłuchania osób zakwalifikowanych do Konkursu odbędą się 7 grudnia, a koncert finalistów nazajutrz. Regulamin Konkursu i karta zgłoszenia dostępne są na stronie www.konkurspiosenki.sdk.pl

PROTOKÓŁ JURY IX KONKURSU PIOSENKI KABARETOWEJ IM. JEREMIEGO PRZYBORY

Komisja konkursowa w składzie:
Krystyna Tkacz– Przewodnicząca Jury
Andrzej Ozga
Marek Bartkowicz

po przesłuchaniu w dniu 8 grudnia 2018 r. w Piwnicy na Wójtowskiej, filii Staromiejskiego Domu Kultury 7 uczestników zakwalifikowanych do finału - postanowiła nagrodzić następujące osoby:

- I Nagrodę w wysokości 2 500 zł otrzymuje Julia Kuzyka
- II Nagrodę w wysokości 1 500 zł otrzymuje Grzegorz Paczkowski
- Dwie III Nagrody w wysokości po 1 000 zł każda otrzymują Zofia Neckar i Grzegorz Grunwald
- wyróżnienie w postaci zaproszenia do Koncertu Laureatów otrzymuje: Jednoosobowa Formacja Artystyczna Grześ

Jury przyznało również dwie równorzędne nagrody literackie w wysokości 1 000 zł każda za oryginalny autorski tekst piosenki dla: Lidii Lewandowskiej-Nayar za piosenkę „Z Pisza do mnie pisz” i Grzegorza Paczkowskiego za „Piosenkę literaturoznawczą”.

Gratulujemy Wszystkim Laureatom!


Krystyna Tkacz 
Andrzej Ozga
Marek Bartkowicz

Do kolejnego etapu IX Konkursu Piosenki Kabaretowej im. Jeremiego Przybory po przesłuchaniu przez jury nadesłanych wraz ze zgłoszeniami nagrań zakwalifikowały się następujące osoby (w kolejności alfabetycznej):

  1. Grzegorz Grunwald
  2. JFA Grześ
  3. Julia Kuzyka
  4. Lidia Lewandowska Nayar
  5. Zofia Neckar
  6. Grzegorz Paczkowski
  7. Janusz Pierzak

Gratulujemy!

Przesłuchania drugiego etapu odbędą się 8 grudnia w Piwnicy na Wójtowskiej (Zakroczymska 11, wejście od Wójtowskiej z bramy) o godz. 18.00.

Organizatorzy

 

przyborarysjStaromiejski Dom Kultury już po raz dziewiąty organizuje Konkurs Piosenki Kabaretowej im. Jeremiego Przybory. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 listopada 2018, przesłuchania osób zakwalifikowanychdo Konkursu odbędą się 8 grudnia, a koncert finalistów nazajutrz. Regulamin Konkursu i karty zgłoszeń dostępne są na stronie www.konkurspiosenki.sdk.pl