nowości

przyborarysjStaromiejski Dom Kultury już po raz dziewiąty organizuje Konkurs Piosenki Kabaretowej im. Jeremiego Przybory. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 listopada 2018, przesłuchania osób zakwalifikowanychdo Konkursu odbędą się 8 grudnia, a koncert finalistów nazajutrz. Regulamin Konkursu i karty zgłoszeń dostępne są na stronie www.konkurspiosenki.sdk.pl

PROTOKÓŁ JURY VIII KONKURSU PIOSENKI KABARETOWEJ
IM. JEREMIEGO PRZYBORY


Komisja konkursowa w składzie:
Krystyna Tkacz – Przewodnicząca Jury
Andrzej Ozga
Marek Bartkowicz

po przesłuchaniu w dniu 9 grudnia 2017 r. w Piwnicy na Wójtowskiej, filii Staromiejskiego Domu Kultury 10 uczestników zakwalifikowanych do finału - postanowiła nagrodzić następujące osoby:

- I Nagrodę w wysokości 3500 zł otrzymuje Mateusz Deskiewicz
- II Nagrodę w wysokości 2500 zł otrzymuje Julia Kuzyka
- III Nagrodę w wysokości 1000 zł otrzymuje Karolina Lizer
- wyróżnienie w postaci zaproszenia do Koncertu Laureatów i gratyfikację finansową w wysokości 500 zł otrzymują: Marta Olszyńska oraz Duet Bobasy

Jury przyznało również nagrodę w wysokości 1000 zł za oryginalny nowy tekst piosenki za „Om namah Shivaya” Piotrowi Borowcowi.

Gratulujemy Wszystkim Laureatom!

Organizatorzy 8 edycji konkursu piosenki kabaretowej im. Jeremiego Przybory informują, iż w finale konkursu, który odbędzie się w Piwnicy na Wójtowskiej 9 grudnia o 18.00 wystąpią:

Agata Cejba, Anna Winkler, Zespół Bobasy, Duet BoDzie, Julia Szewczyk, Karolina Lizer, Marta Olszyńska, Mateusz Deskiewicz, Piotr Borowiec oraz Renata Kuzyka.