nowości

PROTOKÓŁ JURY VIII KONKURSU PIOSENKI KABARETOWEJ
IM. JEREMIEGO PRZYBORY


Komisja konkursowa w składzie:
Krystyna Tkacz – Przewodnicząca Jury
Andrzej Ozga
Marek Bartkowicz

po przesłuchaniu w dniu 9 grudnia 2017 r. w Piwnicy na Wójtowskiej, filii Staromiejskiego Domu Kultury 10 uczestników zakwalifikowanych do finału - postanowiła nagrodzić następujące osoby:

- I Nagrodę w wysokości 3500 zł otrzymuje Mateusz Deskiewicz
- II Nagrodę w wysokości 2500 zł otrzymuje Julia Kuzyka
- III Nagrodę w wysokości 1000 zł otrzymuje Karolina Lizer
- wyróżnienie w postaci zaproszenia do Koncertu Laureatów i gratyfikację finansową w wysokości 500 zł otrzymują: Marta Olszyńska oraz Duet Bobasy

Jury przyznało również nagrodę w wysokości 1000 zł za oryginalny nowy tekst piosenki za „Om namah Shivaya” Piotrowi Borowcowi.

Gratulujemy Wszystkim Laureatom!

Organizatorzy 8 edycji konkursu piosenki kabaretowej im. Jeremiego Przybory informują, iż w finale konkursu, który odbędzie się w Piwnicy na Wójtowskiej 9 grudnia o 18.00 wystąpią:

Agata Cejba, Anna Winkler, Zespół Bobasy, Duet BoDzie, Julia Szewczyk, Karolina Lizer, Marta Olszyńska, Mateusz Deskiewicz, Piotr Borowiec oraz Renata Kuzyka. 

 

przyborarysjStaromiejski Dom Kultury już po raz ósmy organizuje Konkurs Piosenki Kabaretowej im. Jeremiego Przybory, pierwszego dżentelmena sceny kabaretowej, do końca życia mieszkańca warszawskiej Starówki.

Na zgłoszenia czekamy do 17 listopada 2017, przesłuchania osób zakwalifikowanych do Konkursu odbędą się 9 grudnia 2017, a koncert finalistów nazajutrz.

Impreza odbędzie się w Piwnicy na Wójtowskiej - filii Staromiejskiego Domu Kultury (ul. Zakroczymska 11, wejście z bramy od Wójtowskiej).

Regulamin Konkursu i karty zgłoszeń znajdują się na stronie internetowej www.konkurspiosenki.sdk.pl

rys. Jacek Gawłowski