Przetarg na: „Dostawa sprzętu informatycznego” - informacja z otwarcia ofert - 24.09.2020 [czytaj!] 

INFORMACJE DOTYCZĄCE DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie  z  Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. obowiązującym od dnia 25 maja 2018  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), informujemy:

Wiadomość publikujemy jedynie w celach informacyjnych, nie jest wymagane od Pani/Pana żadne działanie lub kontakt ze Staromiejskim Domem Kultury w Warszawie

INFORMACJE DOTYCZĄCE DANYCH OSOBOWYCH

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Staromiejski Dom Kultury  z siedzibą w Warszawie, Rynek Starego Miasta 2, 00-272. 

Od dnia 25.05.2018 r. będzie możliwość skontaktowania się z inspektorem ochrony danych za pośrednictwem adresu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dysponujemy Państwa danymi osobowymi w wyniku wieloletniej współpracy. Jeśli ktoś z Państwa życzy sobie, byśmy te dane usunęli z naszej bazy – prosimy o informację.
Gwarantujemy spełnienie wszystkich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia danych oraz ograniczenia ich przetwarzania.