Kolejne projekty: „STANĄĆ PO SWOJEJ STRONIE” i „ŚLADY NA STARÓWCE”

stanac1

„STANĄĆ PO SWOJEJ STRONIE” - projekt edukacyjno-terapeutyczny.

Proponujemy nowy cykl zajęć z zakresu kulturoterapii z wykorzystaniem metod teatralnych, dramowych, technik relaksacyjnych, a także narzędzi coachingowych i NVC. ZAPRASZAMY osoby w wieku 20-30 lat. Cykl spotkań poprowadzi: Anna Bus - psycholog absolwentka Wydziału Psychologii UW, ukończyła szkolenia coachingowego MLC oraz studium aktorskie, terapeutka w procesie certyfikacji w Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Zapraszamy do udziału w cyklu spotkań we wtorki (co dwa tygodnie) w godzinach 18.00-20.30. Terminy: 21.02; 7 i 21.03; 4 i 18.04; 9 i 23.05; 6 i 20.06.2017 r.

Czytaj więcej...

 ***

slady plakat„ŚLADY NA STARÓWCE” - projekt edukacji kulturalnej 

W ramach projektu proponujemy młodzieży zapoznanie się z historią odbudowy Starego Miasta poprzez samodzielne, aktywne, artystyczne działania. Wyniki swojej pracy będą mogli zaprezentować publiczności, ludziom odwiedzającym Starówkę wciągając ich w działania performance na rzecz poszerzenia własnej wiedzy o czasach odbudowy miasta po zniszczeniach wojennych.

Od marca do czerwca 2017 w soboty co dwa tygodnie odbywać się będą zajęcia warsztatowe. ZAPRASZAMY na warsztaty filmowo-fotograficzne w soboty od kwietnia w ramach projektu.

W marcu: 11 i 25 (sobota) spotkania wykładowo-warsztatowe o modzie, architekturze i odbudowie Starówki. Zgłoszenia do koordynatora: Małgorzata Graczyk, tel. 501-754-916, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytaj więcej...