Nowy Sezon 2016/17 - start!

zestarego 1Zapraszamy po wakacjach! Urlopy - ...a co to są urlopy (?), wakacyjne przygody - na zdjęciach i we wspomnieniach, Olimpiada - ... kolejna w Tokyo, dzieci - uczą się pilnie wieczory i ranki, Warszawa - zakorkowana, Staromiejski Dom Kultury - rozpoczyna nowy sezon kulturalny 2016/2017. 

Pozdrawiamy naszych dotychczasowych Klubowiczów i serdecznie witamy nowych.
We wrześniu ruszają nabory - kluby, pracownie, galerie, zespoły, nowe projekty kulturalne i edukacyjne czekają na dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów. Witamy, acz już na wstępie prosimy o wyrozumiałość, gdyż wraz ze startem nowego sezonu, rusza generalny remont elewacji, dachu i przebudowa infrastruktury wentylacyjnej w naszym budynku. Zmieniamy się dla Państwa, by móc jak najlepiej realizować zamierzone cele. Duża inwestycja w budynku zabytkowym, w centrum warszawskiej Starówki, wymagała precyzyjnych i długotrwałych przygotowań - finansowych, projektowych, przetargowych i biurokratycznych. Trwały one już od kilkunastu miesięcy. W wakacje 2016 roku udało się je zakończyć, teraz czas na realizację! Przepraszamy za niedogodności, na które możecie Państwo natrafić. Będziemy się starali je minimalizować, wykorzystując wszystkie możliwości lokalowe i logistyczne, tak organizując pracę kulturalną i nadzorując prace modernizacyjne by nie kolidowały ze sobą. 
Informacje merytoryczne o zajęciach oraz kontakt do instruktorów znajdziecie Państwo na stronach "Rynku", w Sekretariacie SDK - tel. 22 831 23 75 oraz na naszej witrynie internetowej - www.sdk.pl.

Zapraszamy! 

Informacje o naborach - tu!