Aktualności

bannerII Międzynarodowy Festiwal Renesansu odbędzie się w dniach 8–10 czerwca, oczywiście w Lublinie. Organizatorzy – Fundacja Belriguardo – okno na historię i sztukę – zaprosili zespoły taneczne i muzyczne z Polski i zagranicy, przygotowali liczne koncerty i warsztaty. Szykuje się więc weekend pełen artystycznych wrażeń. Będziemy tam również i my, zaprezentujemy festiwalowej publiczności spektakl barokowy pt. „Igrając z…”.

Wstęp na wydarzenia Festiwalu jest bezpłatny, jednak na niektóre z nich obowiązują wcześniejsze zapisy.

Szczegóły i program znajdują się na stronie: http://www.belriguardo.pl

różaWszystkich krewnych-i-znajomych Pawanilii oraz tych, którzy mają ochotę spędzić piątkowy wieczór w tanecznej atmosferze, zapraszamy 29 czerwca na godz. 19:30 do Sali Kameralnej SDK. Zaprezentujemy spektakl pt. „Tajemny ogród”. Tym barokowym akcentem zakończymy rok naszej pracy nad krokami, gestami i choreografiami spisanymi przez dawnych mistrzów tańca.

Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy!

DSC00791Zespół Tańca Dawnego Pawanilia zaprasza do swojego grona tancerzy zaawansowanych, szczególnie panów. Repertuar zespołu stanowią tańce od XV do XIX wieku.

Zajęcia: poniedziałki godz. 18:30–22:00,
wtorki godz. 18:00–22:00.

Prowadzenie: Ewa Bargiel
Informacje i zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W sobotę 26 maja zapraszamy małych i dużych na Żoliborz, gdzie miedzy godz. 12:00 a 15:00, na boisku Szkoły Głównej Służby Pożarniczej przy ul. Słowackiego 52 odbędzie się piknik charytatywny „Dzień Małego Strażaka z Myszką Norką”. Organizuje go, już po raz trzeci, Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" wraz ze Szkołą Główną Służby Pożarniczej po ty, by stworzyć okazję do integracji dzieci niepełnosprawnych z ich pełnosprawnymi rówieśnikami. Będzie mnóstwo atrakcji, a wśród nich – o godz. 14:00 – spektakl pt. „Tajemny ogród” w wykonaniu Pawanilii.

Serdecznie zapraszamy!

Wstęp na piknik jest bezpłatny, szczegółowe informacje znajdują się na stronie wydarzenia.

 

Myszka Norka plakat

Zespół Tańca Dawnego „PAWANILIA” zaprasza na renesansowy spektakl dla dzieci pt. „WSPOMNIENIA STAREGO MISTRZA”. Odbędzie się on w niedzielę, 9 kwietnia o godz. 16.00 w Sali Kameralnej SDKWstęp wolny, liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy!